ETİ toys / STEM learning / 109 Adet Eğitim Mühendisliği İnşaat Blokları ve Dişliler Yapı Seti; Ekskavatör, At arabası ve Daha Fazlasını Oluşturun. En iyi Hediye, Oyuncak için 4, 5, 6, 7 Yaşındaki Erkek ve Kız.
Taze

ETİ toys / STEM learning / 109 Adet Eğitim Mühendisliği İnşaat Blokları ve Dişliler Yapı Seti; Ekskavatör, At arabası ve Daha Fazlasını

₺ 149.91

► ÇOCUĞUNUZUN HAYAL GÜCÜNÜ ve yaratıcılığını AÇIĞA çıkarın! – Sonunda çocuğunuza meşgul olmak, heyecanlandırmak ve eğitmek için tasarlanmış eğlenceli, yaratıcı ve eğitici bir oyuncak seti sunmanın zamanı geldi!ETİ Toys premium STEM destekli yapı ve mühendislik blokları seti, öğrenmeyi kolay ve eğlenceli hale getirmek için burada!Bilim, Teknoloji, Eğitim ve Matematik becerileri çocuğunuzun geleceği için hayati önem taşır ve çok küçük yaşlardan itibaren gelişmelerini sağlarız. ► ÇOCUĞUNUZUN DUYULARINI ve ÖĞRENME BECERİLERİNİ GELİŞTİRMEYE YARDIMCI OLUN! – Nihai Blok setimiz, çocuğunuzun el-göz koordinasyonunu, problem çözme becerilerini geliştirecek ve yaratıcılığı ve hayal gücünü artıracak 109 renkli ve yüksek kaliteli, büyük boy ABS plastik tuğla ve dişli içerir!Ayrıca, bina olanakları sonsuz olduğu için çocuğunuz asla sıkılmayacaktır. ► HER DURUM İÇİN EN BÜYÜK EĞİTİM HEDİYESİ! - Çocuğunuz, torununuz, yeğeniniz veya yeğeniniz için eğlenceli ve eğitici bir oyuncak mı arıyorsunuz?ETİ Toys Ultimate Blocks öğrenme ve oyun seti, farklı düşünme ve mekansal görselleştirmeyi geliştirirken ekip çalışması oluşturmaya ve kaliteli aile bağlarını teşvik etmeye yardımcı olmak için burada. ► ÇOCUĞUNUZ İÇİN GÜVENLİ, SİZİN İÇİN SÜPER UYGUN! -Nihai bloklarınızın temizlenmesi süper kolay olduğundan ve maksimum rahatınız için kullanışlı bir saklama kutusu ile birlikte geldiğinden, oyun süresinden sonra temizlik bir esinti haline gelecektir!Ve en iyi kısmı?Oyuncaklarımız bağımsız bir üçüncü taraf tarafından test edilir ve Güvenli, BPA güvenli, Kurşun güvenli, Ftalat Güvenli ve cilt güvenli sertifikalıdır!Geri Garanti %100 Para sunar biz neden bizim ağız nerede bizim para koymak yok!. ► HER ŞEYDEN ÖNCE, ÇOCUĞUNUZUN YÜZÜNE BİR GÜLÜMSEME KOYMAK İSTİYORUZ! - Çocuğunuzun güvenliği, fiziksel ve eğitimsel refahı söz konusu olduğunda, ödün vermek zorunda değilsiniz!Eğitici STEM oyuncaklarımız, herhangi bir risk oluşturmadan yaratıcılığı ve hayal gücünü ateşlemek için çocuk eğitimi uzmanları tarafından tasarlanmıştır!Çocuğunuzun potansiyelini artırmak için bu şansı kaçırmayı gerçekten göze alabilir misiniz?.

Özellikleri

Kategorisinde en iyi teklif