MHDMAG Ceket Manyetik Kancaları, Mıknatıs Kancaları Ağır Hizmet Tipi Mıknatıs Askısı, Çanta, Ev, Ofis, İşyeri, Buzdolabı veya Travvel Asmak için Nadir Toprak Neodim ile Manyetik İtme Pimleri (D36 Siyah -4)
Taze

MHDMAG Ceket Manyetik Kancaları, Mıknatıs Kancaları Ağır Hizmet Tipi Mıknatıs Askısı, Çanta, Ev, Ofis, İşyeri, Buzdolabı veya Travvel

₺ 83.97

【Manyetik Kancalar】 : Manyetik kancalar en iyi neodimyum nadir toprak mıknatısından yapılmıştır, Nikel tabakası bakır tabakası ve nikel tabakası sadece mıknatıs kancalarını çok daha güçlü hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda onu korur ve paslanmaya karşı korur. 1.42 inç çapında ve 1.73 inç yüksekliğinde alanınızı düzenlemenize yardımcı olabilir. 【Güç Mıknatısı】 : MHDMAG güçlü kaplama manyetik kancaları, dikey manyetik kuvveti yaklaşık 140 lbs'ye ulaşabilir ve yatay manyetik kuvvet ideal koşullarda yaklaşık 35 lbs'ye ulaşabilir.Mıknatısın mukavemetinin, bağlı parçaların metal kalınlığından ve pürüzsüzlüğünden veya yüksek sıcaklık ortamından veya asit-baz ortamından etkilendiğini lütfen unutmayın. 【Çok kullanışlı】 : Ceket manyetik kancaları ev, mutfak, ofis, iç mekan, dış mekan veya seyahatte kullanılabilir.Mıknatıs ceketiniz veya Seyahatiniz için tasarlanmıştır bags.NO delmeye gerek yok, delik açmaya gerek yok,dağınıklığa gerek yok, sadece manyetik kancaları herhangi bir manyetik yüzeye koyun ve eşyalarınızı asın. 【Lütfen Dikkat】 : Manyetik kancalar hassas şekil, hafif ve son derece güçlü asılı kapasiteye sahiptir, evinizi veya ofisinizi hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilir ve daha geniş ve düzenli hale getirebilirsiniz.Ama güçlü manyetik güce sahip, Çocukların onunla oynamasına izin verilmiyor. 【Kalite Güvencesi】 Manyetik kancalarımız yüksek kalitededir ve satın alma işleminiz korunmaktadır.Eğer anty sorular ve serbestçe lütfen bize ulaşın Eğer,-satış sonrası en iyi söz veriyoruz.Sadece ürünlerimizi satın aldığınızdan emin olun.

Özellikleri

Kategorisinde en iyi teklif