EKMON Elektrikli Jel Topu Blaster - Oyuncak Su Topu Tabancası Açık Hava Etkinlikleri için Gençler Yetişkinler için Uygun-5000 Jel Su Mermisi Boncuklu Yetişkinler için Jel Tabancaları-Çocuklar için en iyi Hediye (Sarı)
Taze

EKMON Elektrikli Jel Topu Blaster - Oyuncak Su Topu Tabancası Açık Hava Etkinlikleri için Gençler Yetişkinler için Uygun-5000 Jel Su

₺ 128.64

En iyi ürün : Hangi hediyenin seçilmesi gerektiğini bilmediğiniz için sık sık rahatsız oldunuz mu?Noel, Şükran Günü, Yeni Yıl, Doğum Günü veya diğer önemli günler için hediye olarak güzel bir seçimdir.Çocuklar için en iyi hediyefiziksel egzersiz, hedefleme becerileri, gözlem ve dayanıklılık içerir.Bu özellikle grup oyunları için harika bir eğlence!.Yetişkinler ve gençler için uygundur : Şarj edilebilir elektrikli Jel Topu Blaster DALGALANMA, biyolojik olarak parçalanabilen su dolu jel toplarını veya çarptığında patlayan “Jelleri”vurur.Jel Topu Blaster, acı, leke veya temizlik olmadan her yerde iyi temiz eğlencedir!.Ürün yapılandırması : Daha iyi bir oyuncak deneyimi sağlamak için, Daha uzun kullanım süresini garanti etmek için 5000 adet jel topu yapılandırıyoruz, 2 x Su bombası şişesi, Kayıp ve hasarı önleyin【Bunun yerine bir içecek şişesi de kullanabilirsiniz】.kullanım bildirimi : 12 yaş ve üstü-Bu Jel Topu Blaster maksimum 33 x 8,5 inç boyutundadır ve 7 mm'lik bir hidrojel topu kullanır (Maksimum hidrasyon için jel toplarınızı 4 saat veya daha uzun süre bekletin).Menzil 52 feet'tir ve kullanım sırasında güvenlik gözlükleri takılmalıdır 【dahil】.satış sonrası servis : Her samimi müşteriye en iyi hizmet tutumu ve en iyi ürün kalitesi ile hizmet veriyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin.24 saat içinde cevap verin ve size en iyi çözümü verin.Elektrikli Jel Topu Blaster ile AEG AKM-47,Elektrik patlama, yüksek hızlı çekim, Yüksek hızlı lansmanı, 7-8 MM su kullanarak bomb.Is en iyi ödül çocukları için en iyi hediyefiziksel egzersiz , hedefleme becerileri, gözlem ve dayanıklılığı içerir.Bu özellikle grup oyunları için harika bir eğlence!.Aldığınız ürün. 1 x Jel Topu Blaster. 2 x Su bomba şişe. 1 x Jel topları (5000 Tohum). 1 x Gözlük. 1 x Lityum Pil. 1 x USB şarj Hattı. 1 dönüştürücü.

Özellikleri

Kategorisinde en iyi teklif