Premium Çelik Dambıl Rafı-Dambıl için 4 Katmanlı Ağırlık Rafı, Sadece Ev Spor Salonu için Kompakt Dambıl Rafı Standı, 1-15 Ib Dambıl için Çalışın (SADECE Raf)
Taze

Premium Çelik Dambıl Rafı-Dambıl için 4 Katmanlı Ağırlık Rafı, Sadece Ev Spor Salonu için Kompakt Dambıl Rafı Standı, 1-15 Ib Dambıl

₺ 104.97

【1-15 Ibs Dambıl için uygundur】Ağırlık rafı boyutu : 9.1x3.5x13.2 inç; Raf ağırlığı : 3.3 pound; Yuvalar arasındaki uzunluk : 3.1-3.5 inç.Bu dambıl rafı 1-15 kilo dambıl tutacak şekilde tasarlanmıştır.Boyut ve Ağırlık, dambıl kafanızın şekline göre değişir. 【Çelik Malzeme】4 katmanlı dumbell rafımız 3.3 pound ağırlığında yüksek kaliteli çelik raftan yapılmıştır; Yuvalar arasındaki uzunluk : 3.1-3.5 inç. * Ev kullanımı için uygun, tasarruf space.An ev spor salonuna mutlak bir ek olmalı. * Yüksek kaliteli çelikten yapılmış ve plastik malzeme ürününden daha güçlü, siyah dayanıklı toz boya ile bitirilmiştir. * Kararlı bir işlevi olan üç boyutlu bir tripod tasarımı. * Tasarım küçük ve zarif, moda dolu.Malzeme : Yüksek kaliteli çelik Boyut : 9.1"(L)x 3.5"(W)x 13.2"(H) Paket içeriği : 1x dambıl rafı (SADECE RAF, DAMBIL DAHİL DEĞİLDİR) Siyah renk Satış sonrası : %100 Memnuniyet garantisi.Sizin memnuniyetiniz bizim peşinde olduğunu goal.As sorumlu bir satıcı, herhangi bir nedenle %100 memnun değilseniz, lütfen bize bildirin ve müşteri hizmetleri ekibimiz memnun olana kadar herhangi bir sorunu çözmenize yardımcı olacaktır.

Özellikleri

Kategorisinde en iyi teklif