Plug in kolye ışık endüstriyel asılı lamba anahtarı ile kenevir halat kolye ışıkları çiftlik kafes abajur aydınlatma armatürleri oturma odası oturma odası için(Ampul dahil)
Taze

Plug in kolye ışık endüstriyel asılı lamba anahtarı ile kenevir halat kolye ışıkları çiftlik kafes abajur aydınlatma armatürleri oturma

₺ 287.10

【Size】Plug kolye ışık metal kafes boyutu-H : 7.5 inç(19 cm), W : 7 inç (17.8 cm),UL kenevir kordon 13.8 Ft olduğunu. 【Yüksek kalite】 Kolye ışıklarımız hediye olarak bir ampul (6w 2700k) verir,ikinci tüketimi çözmenize yardımcı olabilir ve masraflardan tasarruf etmenizi sağlar. Kafesin 7. benzersiz tasarım resmini Sanayi kafes kolye ışıkları, açık hava tasarım ampul korur değil sadece, aynı zamanda ışık emisyonu en üst düzeye çıkarır ve %100 kenevir kordon daha retro ve endüstriyel bir atmosfer vermek olabilir Düzenleme abajur.koridor senin, çiftlik, merdiven, mutfak, koridor, yatak odası için ideal, mükemmel yemek odası. 【Kurulumu kolay】 Tüm kurulum donanımı ve kullanım kılavuzu dahil olmak üzere asılı ışık fikstüründe Pulg, kurulumu kolay, sadece asın ve tavanda delik açma konusunda endişelenmeden kullanın. 【%100 Müşteri Memnuniyeti】 Yüksek kaliteli avize teli için bir yıl tam garanti verilir, herhangi bir kusuru veya diğer sorunları çözmek için parçaları değiştirebilir veya %100 geri ödeme yapabilirsiniz. 1x kolye ışık. 1 XLED ampul. 1 x Kullanım Kılavuzu. 1x13. 8 FT kenevir halat tel.Voltaj : 110-120 V. malzeme : 100% Doğal Jüt Halat+Metal.Siyah Renk.Lamba Tabanı : E26. Maksimum Watt : 60 W. güç Kaynağı : AC Powered.Ampul Dahil veya Değil : Ampul Dahil.Işık kısılabilir veya değil : Değil.Ürün Boyutu : 7 X6 X7. 2. Kafes abajur, %100 kenevir kordonu ve ilginç bir antika Edison ampulü ile eşleştirilir, çevreye sıcak ve antika bir çiftlik evi tarzı yaratır ve kafes abajur, ampulü iyi koruyabilen ve ışığı en üst düzeye çıkarabilen açık hava tasarımını benimser.Böylece daha retro ve endüstriyel bir atmosfer yayarak bu lambayı ilginç bir odak noktası haline getiriyor.Karanlık ortamı iyileştirmek istiyorsanız!.Endüstriyel stil ve ilginç stil eksikliği olmadan yüksek kaliteli avizenin tadını çıkarmaya hevesliyseniz!.Farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için aydınlatılabilen veya kısılabilen bir Kolye ışığı arıyorsanız!.Ailenize veya arkadaşlarınıza komik bir hediye vermek istiyorsanız!.Işıksız bir ortamda dinlenirken veya çalışırken, hayatınızı etkileyen karanlığa dayanabilir misiniz?.Diğerlerinden hantal / zayıf ışık geçirgenliği ve düşük kaliteli avizeler satın alma veya kullanma konusunda endişeli misiniz brands?.Do endüstriyel, ilginç bir stil eksikliği olmadan iyi avizelerin tadını çıkarmaya istekli misiniz?.Ev aydınlatmanızı yeniden şekillendirdiğinizde, son tercih ettiğiniz diğer markaların donuk, zayıf ışık geçirgenliği ve düşük kaliteli avize lambalarından pişman mısınız?.Oda dekorasyon sizin için sıkıntılı ve vakit misin?.HXMLS retro avize lamba şimdi!.Voltaj : 110-120 VMaterial : %100 doğal jüt halat + Metal Colors : Black Lamp Bankası : E26 Max Watt : 60 WPower kaynağı : AC Powered Bulb dahil ya da değil : Ampul İncluded Light Kısılabilir ya da değil : Not Product Boyutu : 7 X6 X7.2.

Özellikleri

Kategorisinde en iyi teklif