AROUY Asılı Takı Organizatör Tutucu ile 24 Hooks-Takı Ekran üzerinde Asılı Kadınlar için Duvar / Kapı / Dolap Saklamak ve Görüntülemek için Kolye Küpe Bilezik Yüzük (Siyah)
Taze

AROUY Asılı Takı Organizatör Tutucu ile 24 Hooks-Takı Ekran üzerinde Asılı Kadınlar için Duvar / Kapı / Dolap Saklamak ve Görüntülemek

₺ 35.97

【Asılı Takı Organizatörü】 AROUY Takı organizatörü, takı, kolye, yüzük, küpe vb.Depolamak ve görüntülemek için kullanılan kadınlar ve erkekler için özel olarak tasarlanmış bir takı askısıdır. 【Large Capacity】 31.29"L x 15.74" W, takı standı ile 24 çıkarılabilir metal kanca, kişisel veya aile takı tutmak için yeterli, böylece takı organize olduğunu, ve hızlı bir şekilde giymek istediğiniz takı seçin. 【Asılması Kolay】 Mücevher ekranı güçlü bir ip ve kapı ile donatılmıştır hook.It herhangi bir DIY becerisi olmadan kolayca kurulabilir.Acele edin ve birçok mücevherinizi düzenleyin!. 【Mükemmel Malzeme】 Takı tutucunun ana gövdesi sağlam ve dayanıklı çift katmanlı keçe kumaştan yapılmıştır.24 kanca, çok güçlü ve dayanıklı metalden yapılmıştır. 【Mükemmel Ekran】 AROUY takı rafı, yatak odasının veya banyonun duvarına ve kapısına asmak için uygundur ve ayrıca çeşitli mücevherlerinizi mükemmel bir şekilde görüntülemek için dolaba asılabilir!.Renk : Siyah.

Özellikleri

Kategorisinde en iyi teklif