ZWYİNG elde kullanılır oyun konsolu 3 İnç Ekran 168 Oyunları Retro FC TV Çıkışı Oyun Oyuncu Klasik Oyun Konsolu Noel, Yeni Yıl, doğum Günü Hediyeleri (Siyah)
Taze

ZWYİNG elde kullanılır oyun konsolu 3 İnç Ekran 168 Oyunları Retro FC TV Çıkışı Oyun Oyuncu Klasik Oyun Konsolu Noel, Yeni Yıl, doğum

₺ 61.98

1.Dahili 168 Retro Oyun ile, oynamaktan zevk almak için taleplerinizi karşılayabilir.Dijital oyun sistemi, konsol ince, taşınabilir ve modaya uygun, böylece her yere götürebilirsiniz. 2.3.0 İnç LCD Ekran ve Dahili yüksek kapasiteli 3.7 V 850 m Ah polimer lityum pil için ultra-uzun bekleme süresi ve yaşam pil, USB kablosu ile şarj. 6 saat sürekli oyun. 3.Dijital çoklu platform cihazı, TV'de oynayabilir. 8 bit işletim sistemi, LCD Ekranın Kafesi İle Oyun Çalıştırma Sistemi arasında Engelsiz Bağlantı,Oyunun Yüksek Çözünürlüklü Resmi, Katon Yok. 4.Uygun boyut ve Hafif, Ekranın arkadan aydınlatmalı işlevi, oyuncuların her yerde oynayabilmelerini sağlar. 5.Kalite Güvencesi : bizim El Elektronik Oyun ile ilgili herhangi bir sorun varsa, hemen bizimle irtibata geçiniz, biz 24 saat içinde cevap verecektir ve size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.Renk : Siyah.

Özellikleri

Kategorisinde en iyi teklif