Meyve Depolama Sepeti, HEROPİE 4 Katmanlı Istiflenebilir saklama sepetleri Sebze ve Meyve Depolama Raf Mutfak Depolama Organizatör Metal Depolama Bin için Mutfak, Kiler Dolap, Yatak Odası, Banyo, Garaj (Siyah)
Taze

Meyve Depolama Sepeti, HEROPİE 4 Katmanlı Istiflenebilir saklama sepetleri Sebze ve Meyve Depolama Raf Mutfak Depolama Organizatör Metal

₺ 119.97

【Yerden Tasarruf Sağlayan Depolama Rafı】 Genişletilmiş tasarım, Büyük kapasite, Alanı En Üst Düzeye Çıkarın.Değerli tezgah alanınızdan tasarruf etmek için 4 depolama rafını ayrı ayrı kullanabilirsiniz.Veya yerden tasarruf sağlayan bir depolama alanı veya minimum ayak izi olan meyve ve sebze sepeti için eksiksiz bir 4 katlı set olarak. 【Dayanıklı ve Sağlam Yapıya Sahip 4 Katmanlı Depolama Sepeti】Sağlam metal ve dayanıklı ABS plastikten yapılmıştır.Kararlı ve titremekten korkmuyor.Paslanmaz çelik boru güçlü bir anti-pas fonksiyonuna sahiptir ve tel sepet kadar kolay paslanmayacaktır.İçi boş desen tasarımlı yan paneller, hava akışını en üst düzeye çıkarır, çürümeyi önler ve olgunluğu korur. 【360° Tekerlekli Haddeleme Arabası】 Dayanıklı tekerlekler, gürültü olmadan sorunsuz çalışan ABS'den yapılmıştır.4 adet evrensel tekerleğe sahip meyve depolama sepeti, istediğiniz yere taşımanıza yardımcı olur.Ve iki kilitlenebilir tekerlek, soğan deposunun hareket etmemesine yardımcı olur. 【Serbest Duran ve İstifleme Organizatörü】 İstediğiniz gibi monte edebilirsiniz.İki adet 4 katmanlı sepet organizatörü satın alın, 7 katmanlı bir tane monte edilebilir veya zemin ve masa alanınızı en üst düzeye çıkarmak için 4 katmanlı bir meyve sepetini 1, 2 veya 3 kat halinde sökün.Montaj donanımı ile birlikte gelir ve instructions.No sorunsuz kurulum!. 【Multifunctional Tasarım ve Mükemmel Gift】 Ideal için depolama meyve, sebze, ev Eşyaları, tuvalet, üretmek, soğan, patates, aperatif, oyuncak - mutfak, kiler, dolap, banyo, salon vb.Doğum günleri, Noel veya ev hanımları için pratik ve güzel bir hediye yapar.Eşyalarınızı düzenli tutun-depolama dolapları, tezgahlar ve kompakt alanlar-minimum depolama alanına sahip dar yemek mutfaklarında kullanım için idealdir-alanı en üst düzeye çıkarmak için tezgah rafları veya köşe sepetleri olarak kullanılabilir.Ayarlanabilir çerçeve 1,2,3,4 katmanlı bir standa dönüşür, böylece depolama alanınızı özelleştirebilirsiniz.Güzel siyah kaplama ile uzun ömürlü güzellik için dayanıklı çelik ve ABS'den üretilmiştir. Washroom Tuvalet Rafı Sepeti-çamaşır losyonlarınızı, şampuanlarınızı, saç kremlerinizi ve banyo malzemelerinizi, fırçalarınızı, saç kurutma makinelerinizi, güzellik malzemelerinizi ve kozmetiklerinizi koyun. Kitchen Mutfak Düzenleyici Sepetler veya Sepet-Mutfağınıza temiz bir görünüm kazandırmak için atıştırmalıklarınızı, içeceklerinizi, kuru ürünlerinizi ve mutfak aksesuarlarınızı düzenleyin. Gelen * taze tutmak ve çürümesini önler meyve ve sebze, soğan, patates Organize Kutular ve Sebze Sepet Raf - üretmek. Garage Garaj Arabası-Araç temizlik malzemelerinizi, spor ekipmanlarınızı, kamp malzemelerinizi düzenleyin. baskets Saklama sepetleri, mutfak için iyi bir çözüm ve organizatör. ✔ Çocuk Odası Sepeti-Mağaza oyuncaklar, sanat, el sanatları, ve okul malzemeleri.

Özellikleri

Kategorisinde en iyi teklif