Pop Up Plaj Çadırları Güneş Barınağı, Taşınabilir Plaj Gölgelik Güneşlik UPF50+2 Stabilite Direği, Kum Küreği,Zemin Mandalları ve Plaj,Kamp Gezileri,Balık Tutma, Arka Bahçe Eğlencesi veya Piknikler için Dış Mekan Gölgesi(8. 2x8. 2FT)
Taze

Pop Up Plaj Çadırları Güneş Barınağı, Taşınabilir Plaj Gölgelik Güneşlik UPF50+2 Stabilite Direği, Kum Küreği,Zemin Mandalları ve Plaj,Kamp

₺ 209.97

【DAYANIKLI Malzeme】 Güçlü ve elastik Likra kumaş UPF 50 + koruma fonksiyonuna sahiptir.Paslanmaya karşı dayanıklı alüminyum direkler, elastik bir ip ve hareket etmeyi önleyen 4 çadır mandalı ile tutturulur.Dayanıklı malzemeler gerilmekten ve yırtılmaktan korkmaz.Paslanmaz alüminyum çubuk kolay taşıma ve kurulum için katlanabilir. 【GELİŞMİŞ GÜNEŞ KORUMASI】 Gelişmiş güneş geçirmez kumaştan üretilmiştir ve UPF 50 + güneş kapsama alanı sunar Plaj ve dış mekan kullanımı için güneş çadırlarımız, güneş yanığını veya parlamayı azaltmak için zararlı UV ışınlarını engeller, bu da çocuklar veya yetişkinler için idealdir. 【AYARLANABİLİR ve ESNEK】Güneş hareket ettikçe,kum torbasını kolayca hareket ettirin veya gölgenin açısını değiştirmek için kutupların konumunu ayarlayın,güneşten mükemmel bir sığınak elde edin ve güneşin tadını çıkarmaya devam edin. outdoor.It bir plajın olması gerekir. 【KURULUMU KOLAY ve TAŞINABİLİR】 ÇOK AMAÇLI POP-UP PLAJ ÇADIRI, talimatları takip ederek hızlı bir şekilde kurabilirsiniz.Hareket etmeyi önleyen elastik bir kordonla tutturulmuş güçlendirilmiş direkler, zemin kazıkları ve doldurulabilir kum torbası ankrajları, açılır su geçirmez barınağı daha kararlı hale getirir.Hafif Lycra plaj güneşliği, güneş barınağı kitini düzenli tutmak için bir seyahat taşıma çantası ile birlikte gelir. 【TÜM açık hava etkinlikleri İÇİN】 Sahilde dinlenmenin, göl kenarında balık tutmaya başlamanın ya da hemen hemen her yere kurabileceğiniz bir güneş barınağı ile parkta biraz aile zamanının tadını çıkarmanın tadını çıkarın.Arkadaşlar, aile ve iyi zamanlar için mükemmeldir.

Özellikleri

Kategorisinde en iyi teklif