Aebor 2 pcs Paslanmaz Çelik Kozmetik Makyaj Paleti, Upgrad Paslanmaz Çelik Metal makyaj paleti ile Spatula Sanatçı Aracı Karıştırma için Vakıf Tırnak-Sanat (A)
Taze

Aebor 2 pcs Paslanmaz Çelik Kozmetik Makyaj Paleti, Upgrad Paslanmaz Çelik Metal makyaj paleti ile Spatula Sanatçı Aracı Karıştırma için

₺ 32.97

????Bir set içerir : 1 adet Palet ve 1 adet Spatula 1 adet parmak yüzük paleti. ????Hem Profesyonel kullanım hem de ev kullanımı için mükemmel olan palet, yüksek kaliteli paslanmaz çelikten, 2 uçlu spatuladan yapılmıştır, ürünün konteynırdan daha kolay ve hijyenik olmasına yardımcı olur ve ayrıca israfı önler. ????Parmak yüzük paleti Elinize rahatça oturması için kavisli başparmak deliği olan dikdörtgen şekli, Paslanmaz çelik renk : güçlü ve pürüzsüz, ayırt edici modelleme. ????Makyaj tabağımız, fondöten, Göz farı, Kirpik, Ruj, Tırnak sanatını karıştırmak için çok uygun bir ayna olarak da kullanılabilir. ????Aebor mağazasından satın aldığınız tüm ürünler, herhangi bir kalite sorunu varsa serbestçe iade edilebilir ve değiştirilebilir.Color : A.

Özellikleri

Kategorisinde en iyi teklif