Güneş Yakalayıcılar Kapalı Pencere, Suncatcher Kristaller Asılı Prizma Açık Havada Süs için Bahçe, Pencere, Bitkiler, Arabalar, Ev Dekor (A)
Taze

Güneş Yakalayıcılar Kapalı Pencere, Suncatcher Kristaller Asılı Prizma Açık Havada Süs için Bahçe, Pencere, Bitkiler, Arabalar, Ev Dekor

₺ 54.87

Quality【Yüksek Kalite ve İyi Kırılma】 : Bu kristal suncatcher prizması, iyi yapılmış, gelişmiş kesme işlemi, kabarcık yok, çizik yok ve iyi kırılma etkisi olan K9 kristalinden yapılmıştır.Kristalleri olan güneş yakalayıcılar neredeyse bulanıklaşmaz veya parlaklıklarını kaybederler. Aşağıda köpüklü Kristal Rüzgar Çanı Resmini✨ : güneşte gökkuşağı güneş catcher prizma sparkls, yakındaki bir kaynaktan gelen ışığı yakalar, güzel bir yansıma üretir, güneş sadece onlara dansları, şekilli kristal kolye ve kristal küre prizma gözyaşı super multi yüzeyinden yansıyan parlak ve göz kamaştırıcı bir ışık görürsünüz.Güneş ışığı farklı açılardan parladığında, farklı ışık efektlerini yansıtacaktır. Application【Geniş Uygulama】 : Bu suncatcher kapalı pencere kapalı asılı için çok uygundur.ve açık havada, araba için de uygundur.Sadece perdeler, avizeler, camlar, duvarlar, bahçe, ağaç, bitki ya da araba üzerinde onları asmak. 【Onun için mükemmel bir hediye】 : Hepsinin birlikte zamanlarını paylaşmak ve düşünmek için gökkuşağı hafızası vardır.Kristal, anne, sevgili, kız, eş, nişanlısı, kız arkadaşı gibi bir grup insan için mükemmel bir hediyeydi.Herhangi bir hediye veren fırsat için uygundur. window【Servis Sonrası】 : Pencere ışık yakalayıcısından tamamen memnun değilseniz, lütfen bize bir e-posta göndermekten çekinmeyin, size düşünceli ve zamanında müşteri hizmeti sunmak için elimizden geleni yapacağız.Color : A.

Özellikleri

Boyut:
uzunluk 550mm / 21.7 inç
Malzeme:
K9 Kristal
Paket:
oluklu kutu
Not:
Nedeniyle farklı monitör ve ışık etkisi, öğenin gerçek renk biraz farklı olabilir renk resimlerin gösterdi. Teşekkürler! :
Manuel ölçüm nedeniyle 1-2 cm ölçüm sapmasına izin verin. :
Paket İçeriği:
1 X Kristal Güneş Catcher Takı :

Kategorisinde en iyi teklif