ZXvZYT 3X5 İnç Porto Riko Pencere Asılı Bayrak Porto Rikolu Küçük Mini Araba Bayrakları Afiş dikiz aynası Dekorasyon - Vantuz ve Altın Fringy Afiş (2 Paket)
Taze

ZXvZYT 3X5 İnç Porto Riko Pencere Asılı Bayrak Porto Rikolu Küçük Mini Araba Bayrakları Afiş dikiz aynası Dekorasyon - Vantuz ve Altın

₺ 32.97

【MİNİ ARABA VE EV DEKORASYONU】 Küçük bayrak, araba aynalarına, masa süslemelerine, ofislere, evlere, kapılara asmak için çok uygundur ve ayrıca arkadaşlarınızla paylaşılabilir.Eğer bu kara, deniz ve ormanlar aşk ve gurur duyuyoruz, bu satın almak zorunda dekorasyonu var. 【YÜKSEK KALİTE】 Bu bayrak %100 polyesterden yapılmıştır ve güçlü bir altın kubbeli katı çubuğa sahiptir.Bayrağın etrafındaki altın püsküllerin hepsi çift dikişli, bu yüzden düşmesi kolay değil. 【CANLI RENKLER】 Mini afiş bayrağı yüceltilmiştir ve güneşte net ve canlı renkler sunabilir.Her iki taraftaki renkler, renk farkı olmadan düzgün, canlı ve canlıdır.Anti-ultraviyole boyalar uzun süre kullanıldıktan sonra bile kolayca solmaz. 【BOYUTLAR】 Bayrak 3x5 inç boyutlarındadır.Mini boyutu herhangi bir araba için çok uygundur, suv, truck.It doğrudan asılabilir veya bir vantuz ile cama sabitlenebilir. 【MÜŞTERİ HİZMETLERİ】 Bizim afiş dekorasyon iyi yapılmış, bu konuda herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın, biz 24 saat içinde size tatmin edici bir cevap verecektir.100 % para iade garantisi!.Renk : Porto Riko.

Özellikleri

Kategorisinde en iyi teklif