Cyndi Teyze'nin Glutensiz Belçika Waffle Karışımı, Organik Vanilya ve Tarçın, Yapay Renkler, Tatlar veya Koruyucular Yok. GDO içermeyen malzemeler, Sertifikalı GF. 30 dakikadan daha kısa sürede hazır (1 / 20oz Kutu)
Taze

Cyndi Teyze'nin Glutensiz Belçika Waffle Karışımı, Organik Vanilya ve Tarçın, Yapay Renkler, Tatlar veya Koruyucular Yok. GDO içermeyen

₺ 156.60

EVDE vanilya ve tarçınla tatlandırılmış OTANTİK BELÇİKA WAFFLE'LARI hazırlayın.SERTİFİKALI GLUTENSİZ - Sertifikalı NSF Glutensiz (pirinç ve tapyoka ununun lezzetli karışımı).GDO içermeyen malzemelerle üretilmiştir.Hızlı ve KOLAY AİLE eğlencesi-Tariflerle uğraşmanıza gerek yok, sizin için işi yaptık.Kahvaltı, brunch, partiler ve tatlılar için Cyndi Teyze'nin Belçika Waffle Karışımını deneyin.GERÇEK GIDA maddeleri-Ailenizi taze, gerçek yiyeceklerle besleyin ingredients.No yapay tatlar, renkler, koruyucular, trans yağlar veya mısır şurubu katıları.Alerjen dostu.BİR KUTU on altı adet 4 " WAFFLE yapar-Cyndi Teyze'nin Belçika Waffle'larından oluşan bir yığın güne başlamak için mükemmel bir yoldur.

Özellikleri

Kategorisinde en iyi teklif