Oruuum 10 ADET Kararmaz Dayanıklı Bakır Tel, Takı Boncuk Tel, yumuşak Bakır Tel, DIY El Sanatları için Zanaat Tel Rulo, Takı Yapımı(0.5 mm × 10 renk Rastgele)
Taze

Oruuum 10 ADET Kararmaz Dayanıklı Bakır Tel, Takı Boncuk Tel, yumuşak Bakır Tel, DIY El Sanatları için Zanaat Tel Rulo, Takı Yapımı(0.5

₺ 16.20

-Her paket gerçekten uygun maliyetli 10pcs takı boncuk bakır tel içerir; Kendi el sanatları oluşturmak için bu renkli bakır tel kullanabilirsiniz. -Seçtiğiniz için DIY ihtiyaçlarınızın çoğunu karşılayabilecek 10 farklı renk vardır.Size keyifli bir el yapımı deneyimi getirecekler. -yumuşak bakır tel, dayanıklı ve solması veya kararması kolay olmayan yüksek kaliteli bakır malzemeden yapılmıştır, böylece güzel el sanatları yapmak için bunları kullandığınızdan emin olabilirsiniz. -Bu zanaat bakır teller, geri tepme olmadan kolayca bükülebilir ve şekillendirilebilir ve özellikle boncuklar, kolyeler, bilezikler ve diğer DIY el sanatları yapımı için uygundur. - Ürünlerimizi satın alırsanız, el yapımı işlerinizi daha çekici hale getireceklerine inanıyoruz, bu nedenle iş, ev veya hediye olarak iyi bir seçimdir.Paket içerir : 10 adet kararmaz dayanıklı bakır tel Özellikler : Boyutu : 0.5 mm × 6 m Malzeme : bakır Renk : kırmızı, mavi, gümüş, altın, mavi, yeşil, kahverengi, mor, siyah, bakırımsı(rastgele gönderilen) Özelliği : 1. Yumuşak bakır tel, solması veya kararması kolay olmayan yüksek kaliteli bakır malzemeden yapılmıştır.Size keyifli bir el yapımı deneyimi getirecekler. 2. Her paketin 10 adet mücevher boncuklu bakır tel içermesi ve uzun süre kullanım için yeterince uzun olması gerçekten uygun maliyetlidir. 3. DIY ihtiyaçlarınızın çoğunu karşılayabilecek seçiminiz için 10 farklı renk vardır.Uygulama : Boncuklu zincirler, kolyeler, bilezikler, dekorasyon, küpeler, saç tokaları ve diğer DIY el sanatları yapımı için kullanılabilirler.

Özellikleri

Kategorisinde en iyi teklif