SMSL SP100 vakumlu tüp kulaklık amplifikatörü Değiştirilebilir 6N3 Tampon HiFi Stereo Ses Masaüstü Amp Preamplifikatör Preamp (Mavi)
Taze

SMSL SP100 vakumlu tüp kulaklık amplifikatörü Değiştirilebilir 6N3 Tampon HiFi Stereo Ses Masaüstü Amp Preamplifikatör Preamp (Mavi)

₺ 299.97

AMPLIFIER 6 N3 VAKUMLU TÜP amplifikatörü : SMSL SP100, askeri sınıf 6 N3 tüp ve dikkatlice ayarlanmış devre kullanır.Yerine ve yükseltme kolay.Tüpler, farklı seslerin tadını çıkarmak için diğer benzer model tüplerle değiştirilebilir. AMPLIFIER KULAKLIK AMPLİFİKATÖRÜ : Yüksek akım, düşük THD+N %0.018 paralel OPA NE5532 kulaklık sürücüleri.6.35 mm kulaklık jakı ve 3.5 mm kulaklık adaptörü ile.Maksimum destek 300Ω-21 mw x 2. GROUND DÜŞÜK ZEMİN gürültüsü AMPLİFİKATÖRÜ : Amplifikatörümüzü kullandığınızda uğultu veya zil sesi yoktur.Mcu'yu kullanmak, açma/kapama sesinin kulaklıklara zarar vermesini önlemek için sesi kapatmayı kontrol eder.Japon TOCOS Hacim Potansiyometresini kullanır. DES DESTOP MİNİ PREAMPLİFİKATÖR : Şık tasarımlı alüminyum CNC gövde.Akrilik ön panel, basit ve güzel tüp amplifikatör.Yüksek verimlilik ile düşük gürültü güç kaynağı DC12 V. ♦ BİR yıl GARANTİ : güven ile satın lütfen.24 Saat satış sonrası servis,1 yıl onarım garantisi ve 30 günlük para iade garantisi sunuyoruz well.It DAC dekoder ile çalışabilir daha iyi amplifikatör fonksiyonu için, biz recommed arka ucu olarak M100 dekoder SMSL-M100 (ASIN : B07 KM2 S4 HB).Giriş Kaynağı : DAC, Dizüstü bilgisayar, PC, Telefon.Çıkışlar amplifikatör, 6.35 mm veya 3.5 mm kulaklık amplifikatörlerine bağlanabilir. 1. Sp100'ü test etmek için birkaç kez deneyin, amplifikatörün tam performansını serbest bırakması için zaman gereklidir;. 2. Düşük dirençli ve yüksek hassasiyete sahip armatür kulaklıklar ve kulaklıklar uygun değilken, 32~600Ω kulaklık kullanmanızı öneririz. 3. SP100, ses kalitesini iyileştirmek için bir dac'ye bağlanması gereken saf tüp amplifikatörüdür. 1. Gürültü sorunu için lütfen yönlendiriciler, cep telefonları veya ses sinyaline müdahale edebilecek herhangi bir şey gibi cihazlardan uzak tutun. 2. Lütfen tüplerin cihaza tamamen itildiğinden emin olun, tam bağlantı gürültüye veya patlama sesine neden olur.Uyarıcı : .Uzun bir çalışma süresinden sonra, tüp yüzey sıcaklığı yüksektir ve hot.Do doğrudan dokunmayın.

Özellikleri

Kategorisinde en iyi teklif